Kodėl mums reikalingas kokybiškas lankytojų srautas?

Lavoną geriausiai paslėpti antrajame Google paieškos puslapyje. – Liaudies išmintis

Kad klientai, ieškantys žiniatiklyje paslaugų ar prekių, pirmiausia rastų Jūsų svetainę, ją būtina pritaikyti Google ar kitoms paieškos sistemoms. Priešingu atveju ji tebus daili vizitinė begėdiškai užmiršta Jūsų stalčiuje.

Pirmajame Google paieškos puslapyje rodomos 10 svetainių, užimančių pagal konkrečius paieškos žodžius aukščiausią reitingą. Svetainės reitinguojmos pagal tam tikrą vidinį Google algoritmą, kuris vertina virš 200 svetainės parametrų.

Kad vartotojai sužinotų apie Jus, Jūsų paslaugas ar prekes ir taptų klientais, būtina pastoviai mokėti Google už reklamą (Google Adwords) arba optimizuoti svetainę paieškos sistemoms. Paieškos sistemos tapo labai išmanios, jos stebi ir vertina daugybę internetinės svetainės kriterijų, tuomet reitinguoja ir pateikia vartotojui svetainę paieškos rezultatų lange. Jeigu svetainės nėra pirmajame Google paieškos puslapyje, ji yra tiesiog nesurandama. Juokaujama, kad “lavoną” (svetainę) geriausia paslėpti antrajame Google paieškos puslapyje – ten jo niekas neieškos.

Kaštai svetainės optimizavimui (S.E.O.) priklauso nuo konkurencijos organinėje paieškoje, domeno amžiaus ir tikslų. Kuo ambicingesni tikslai – daugiau raktažodžių, bendrinių raktažodžių, trumpesnis laikotarpis, per kurį norime patenkti į pirmąjį Google puslapį ar pirmasias tris pozicijas, tuo didesnis turi būti numatytas SEO biudžetas. Reikia pažymėti, kad konkurencija Google paieškoje kinta kiekvieną akimirką, todėl galime prognozuoti rezultatą, tačiau įvardinti konkrečius terminus ir kaštus tikslams pasiekti praktiškai neįmanoma.

Kaip mes galime Jums padėti?

  • Analizė –  Atliekame Jūsų svetainės auditą. Analizuojame konkurentų svetaines ir jų veiksmus; Parenkame raktažodžius, pagal kuriuos vartotojai surastų Jūsų paslaugas.
  • Vidinis optimizavimas – optimizuojame svetainę pasirinktiems raktažodžiams, greitaveiką, vartotojų patogumą naudotis
  • Išorinis optimizavimas – auginame svetainės reputaciją iš išorės
  • Google reklama – Google Adwords + Remarketing administravimas
  • Rezultatų stebėsena – Google Analytics ataskaitos ir įžvalgos

 

Pavyzdys: Odontologijos klinikos svetainės optimizavimo grafikas

Jei Jums kilo klausimų arba norėtumėte sužinoti išsamiau, kaip mes galėtume Jums padėti — parašykite mums žinutę.