Kas mes?

Esame integralaus marketingo agentūra, orientuota į Jūsų verslo rezultatus. Mūsų misija – padėti Jums parengti individualią marketingo strategiją ir ją įgyvendinti praktiškai. 

Jei dedate pastangas, o naujų klientų skaičius, apyvarta, pelnas ar rinkos dalis auga toli gražu ne taip kaip tikėjotės, verta grįžti prie esmės – peržiūrėti marketingo strategiją . Be išmanios strategijos varžotės su konkurentais vien piniginės storiu.

Pirmas žingsnis sumanios strategijos link – detaliai išanalizuoti ir apibūdinti jūsų klientą, jo elgseną, sudaryti empatijos ir kelionės žemėlapius. Galutinis tikslas – suformuoti efektyvų  pardavimo tunelį (sales funnel) bei optimizuoti rinkodaros biudžetą. Virš 5 metų patirtis medicinos ir kitų auštos kvalifikacijos paslaugų rinkodaroje.

Pagrindiniai mūsų klientai:

  • Gydymo ir estetinės medicinos klinikos
  • Reabilitacijos ir diagnostikos centrai
  • Grožio ir kosmetologijos salonai
  • SPA, Med SPA
  • Kitos aukštos kvalifikacijos paslaugos.


O kartais mažas kupstas didelį vežimą verčia – mažos klaidos rinkodaroje, kurias sunku pastebėti patiems, tampa esmine kliūtimi siekiant aukštų rezultatų.  Pasitarkime!

Kilo klausimų? Norite sužinoti, kur slypi didžiausios galimybės Jūsų verslui augti? — registruokitės nemokamai 30 min nuotolinei konsultacijai arba parašykite mums žinutę dabar.

Gytis su knyga